1 kolo - Subota 10.10.2020
Vojka
Tim7
- - - -
Nova Pazova 25 19 27 16
Ru - koš 13 13 15 9
Petrović B. (ST) Novaković M. (NP) Jovičić M. (ST) -
Železničar Star Basket 7 18 14 19
Stara Pazova 12 10 17 12
Martinović L. (IN) Perehinac N. (IN) Činku N. (IN) -
1 kolo - Nedelja 11.10.2020
Srem Basket 13 18 15 17
Dunav 16 31 14 19
Dukić D. (GO) Gašparović L. (GL) Petković I. (PE) -
1 kolo - Sreda 14.10.2020
Podrinje 7 12 17 13
Sloven 12 11 11 21
Mirčeta V. (SM) Kostadinović A. (SM) Majstorović S. (SM) -
2 kolo - Subota 17.10.2020
Tim7
Nova Pazova
- - - -
2 kolo - Nedelja 18.10.2020
Dunav 13 20 21 18
Vojka 5 10 13 17
Petrović B. (ST) Levnajić M. (SB) Turčinović F. (NB) -
Sloven 22 29 24 25
Srem Basket 25 17 19 17
Stanković J. (RU) Ušljebrka Luka (RU) Kutijevac M. (RU) -
Stara Pazova 15 22 24 19
Ru - koš 6 6 6 7
Klaćik T. (ST) Vukašinac M. (ST) Jagodić N. (ST) -
2 kolo - Sreda 21.10.2020
Železničar Star Basket 9 13 11 6
Podrinje 6 6 12 18
Milovanović I. (SM) Kostadinović A. (SM) Majstorović S. (SM) -
3 kolo - Subota 24.10.2020
Ru - koš
Tim7
- - - -
Vojka 14 11 24 12
Sloven 15 17 21 13
Simić M. (ST) Jovičić M. (ST) Grubješić S. (ST) -
Nova Pazova 10 13 9 9
Dunav 18 14 11 25
Klaćik T. (ST) Novaković M. (NP) Savić S. (ST) -
3 kolo - Nedelja 25.10.2020
Srem Basket 18 23 9 22
Železničar Star Basket 20 12 31 19
Dukić D. (GO) Uzelac M. (GL) Gašparović L. (GL) -
3 kolo - Sreda 28.10.2020
Podrinje 10 13 14 9
Stara Pazova 14 12 19 12
Mirčeta V. (SM) Kostadinović A. (SM) Majstorović S. (SM) -
4 kolo - Subota 31.10.2020
Stara Pazova
Tim7
- - - -
4 kolo - Nedelja 01.11.2020
Sloven 26 20 22 12
Nova Pazova 19 15 13 11
Stanković J. (RU) Ušljebrka Luka (RU) Kutijevac M. (RU) -
Železničar Star Basket 19 22 29 24
Vojka 11 7 17 9
Martinović L. (IN) Perehinac N. (IN) Činku N. (IN) -
4 kolo - Sreda 04.11.2020
Podrinje 18 8 14 4
Srem Basket 10 15 14 7
Milovanović I. (SM) Kostadinović A. (SM) Majstorović S. (SM) -
4 kolo - Nedelja 08.11.2020
Dunav 9 23 14 25
Ru - koš 14 18 22 25
Klaćik T. (ST) Turčinović F. (NB) Gojak V. (SB) -
5 kolo - Subota 07.11.2020
Tim7
Dunav
- - - -
Ru - koš 14 13 19 19
Sloven 23 18 27 26
Nešković D. (RU) Ušljebrka Luka (RU) Kutijevac M. (RU) -
5 kolo - Nedelja 08.11.2020
Nova Pazova 16 12 27 14 0
Železničar Star Basket 24 10 21 17 0
Stanković S. (NP) Novaković M. (NP) Jovanović M. (ST) -
Srem Basket 15 25 14 17
Stara Pazova 20 15 34 23
Dukić D. (GO) Uzelac M. (GL) Petković I. (PE) -
5 kolo - Subota 14.11.2020
Vojka 6 6 5 21
Podrinje 10 7 20 19
Klaćik T. (ST) Savić S. (ST) Grubješić S. (ST) -
6 kolo - Subota 14.11.2020
Sloven
Tim7
- - - -
Železničar Star Basket ODLOŽENO
Ru - koš
Pešić D. (IN) Perehinac N. (IN) Činku N. (IN) -
6 kolo - Nedelja 15.11.2020
Stara Pazova 11 9 9 17
Dunav 8 16 19 16
Klaćik T. (ST) Jagodić N. (ST) Božičković N. (ST) -
Srem Basket 23 23 23 19
Vojka 8 30 29 18
Stanković J. (RU) Ušljebrka Luka (RU) Kutijevac M. (RU) -
6 kolo - Sreda 18.11.2020
Podrinje 12 17 23 9
Nova Pazova 10 11 9 16
Milovanović I. (SM) Poznanović I. (SM) Majstorović S. (SM) -
7 kolo - Subota 21.11.2020
Vojka ODLOŽENO
Stara Pazova
Simić M. (ST) Vukašinac M. (ST) Jovičić M. (ST) -
Tim7
Železničar Star Basket
- - - -
7 kolo - Nedelja 22.11.2020
Ru - koš ODLOŽENO
Podrinje
Nešković D. (RU) Ušljebrka Luka (RU) Kutijevac M. (RU) -
Nova Pazova 11 19 9 9
Srem Basket 13 21 20 16
Stanković S. (NP) Novaković M. (NP) Savić S. (ST) -
7 kolo - Nedelja 24.01.2021
Dunav STARI BANOVCI, OŠ SLOBODAN SAVKOVIĆ
Sloven
Petrović B. (ST) Turčinović F. (NB) Gojak V. (SB) -
8 kolo - Subota 28.11.2020
Stara Pazova ODLOŽENO
Sloven
Lađević B. (ST) Jagodić N. (ST) Božičković N. (ST) -
Podrinje
Tim7
- - - -
Železničar Star Basket 15 17 20 12
Dunav 11 19 5 16
Martinović L. (IN) Perehinac N. (IN) Činku N. (IN) -
Srem Basket DONJI TOVARNIK, SPORTSKA HALA
Ru - koš
Dukić D. (GO) Uzelac M. (GL) Petković I. (PE) -
8 kolo - Subota 30.01.2021
Vojka VOJKA, OŠ MILAN HADŽIĆ
Nova Pazova
Klaćik T. (ST) Jagodić N. (ST) Savić S. (ST) -
9 kolo - Subota 05.12.2020
Nova Pazova ODLOŽENO
Stara Pazova
Stanković S. (NP) Novaković M. (NP) Grubješić S. (ST) -
Ru - koš ODLOŽENO
Vojka
Nešković D. (RU) Uzelac M. (GL) Kutijevac M. (RU) -
Tim7
Srem Basket
- - - -
Sloven ODLOŽENO
Železničar Star Basket
Stanković J. (RU) Ušljebrka Luka (RU) Kutijevac M. (RU) -
9 kolo - Nedelja 31.01.2021
Dunav STARI BANOVCI, OŠ SLOBODAN SAVKOVIĆ
Podrinje
Petrović B. (ST) Turčinović F. (NB) Gojak V. (SB) -
10 kolo - Subota 06.02.2021
Stara Pazova
Železničar Star Basket
- - - -
Sloven
Podrinje
- - - -
Dunav
Srem Basket
- - - -
Tim7
Vojka
- - - -
Ru - koš
Nova Pazova
- - - -
11 kolo - Subota 13.02.2021
Ru - koš
Stara Pazova
- - - -
Nova Pazova
Tim7
- - - -
Vojka
Dunav
- - - -
Srem Basket
Sloven
- - - -
Podrinje
Železničar Star Basket
- - - -
12 kolo - Subota 20.02.2021
Stara Pazova
Podrinje
- - - -
Železničar Star Basket
Srem Basket
- - - -
Sloven
Vojka
- - - -
Dunav
Nova Pazova
- - - -
Tim7
Ru - koš
- - - -
13 kolo - Subota 27.02.2021
Tim7
Stara Pazova
- - - -
Ru - koš
Dunav
- - - -
Nova Pazova
Sloven
- - - -
Vojka
Železničar Star Basket
- - - -
Srem Basket
Podrinje
- - - -
14 kolo - Subota 06.03.2021
Stara Pazova
Srem Basket
- - - -
Podrinje
Vojka
- - - -
Železničar Star Basket
Nova Pazova
- - - -
Sloven
Ru - koš
- - - -
Dunav
Tim7
- - - -
15 kolo - Subota 13.03.2021
Dunav
Stara Pazova
- - - -
Tim7
Sloven
- - - -
Ru - koš
Železničar Star Basket
- - - -
Nova Pazova
Podrinje
- - - -
Vojka
Srem Basket
- - - -
16 kolo - Subota 20.03.2021
Stara Pazova
Vojka
- - - -
Srem Basket
Nova Pazova
- - - -
Podrinje
Ru - koš
- - - -
Železničar Star Basket
Tim7
- - - -
Sloven
Dunav
- - - -
17 kolo - Subota 27.03.2021
Sloven
Stara Pazova
- - - -
Dunav
Železničar Star Basket
- - - -
Tim7
Podrinje
- - - -
Ru - koš
Srem Basket
- - - -
Nova Pazova
Vojka
- - - -
18 kolo - Subota 03.04.2021
Stara Pazova
Nova Pazova
- - - -
Vojka
Ru - koš
- - - -
Srem Basket
Tim7
- - - -
Podrinje
Dunav
- - - -
Železničar Star Basket
Sloven
- - - -